Android APK Morpa Kampüs 1.1.2

Morpa Kampüs 1.1.2 Download

By: Morpa Kultur Yayinlari - in: Education

Morpa Kampüs 1.1.2 is the Best Free Education by Morpa Kultur Yayinlari

Morpa Kampüs Nedir?
Morpa Kampüs, ilkokul ve ortaokul öğrencileri ve öğretmenlerine derslerde destek olmak için hazırlanmış, MEB müfredatına uygun, binlerce eğitsel içeriğin ( konu anlatımları, çalışmalar, testler, videolar, belgeseller, ödev yaprakları, deneyler, kitaplar vb. ) ve detaylı raporlamanın yer aldığı bir eğitim platformudur.

Morpa Kampüs’te Neler Var?
Morpa Kampüs’te ilkokul 1, 2, 3 ve 4. sınıf, ortaokul 5, 6, 7 ve 8. sınıf dersleri için hazırlanmış ve MEB müfredatına uygun konu anlatımları, interaktif çalışmalar ve etkinlikler, sınavlar, ödev yaprakları, interaktif ödevler, çözümlü soru videoları, BBC Belgeselleri, BBC Muzzy İngilizce eğitim videoları, belgeseller, deneyler, zengin e-kütüphane, ödüllü yarışmalar, detaylı raporlama ve daha fazlası yer almaktadır.

Kimler Kullanabilir?
Morpa Kampüs uygulamasını şimdilik yalnızca öğrenciler kullanabilir.

Recent changes:
Menü ile ilgili problemler düzeltildi.

Disclaimer

Morpa Kampüs version 1.1.2 is the property and trademark from Morpa Kultur Yayinlari, all rights reserved by . Click on the above link to proceed to the APK file download page.
All files of APK apps here are for personal use only, if any APK download infringes your copyright, please contact us, We'll delete it any way. Thanks so much for your interest in our apptod.com website!

What's New in Morpa Kampüs - Version:1.1.2


No Change Log.

Other users also looks for:

Related Morpa Kampüs, anlatımlarıbbcbelgesellerbelgesellerideneylerdetaylıeğitimhazırlanmışilkokulinteraktif